Parduoda 2 miegamieji, Orlando, Orange County, Florida, walden cir

Parduoda - Cod. 37245

  • Tipologija: 2 miegamieji
  • Sritis: 94.76 m²
  • Kambariu skaicius: 2
  • Valstybe: 0

Šie 94,76 kvadratinių metrų (1020 kvadratinių pėdų) apartamentai, įsikūrę Orlando rezidencijoje, yra 2 miegamieji ir 2 vonios kambariai, juose yra oro kondicionieriai, dūmų detektoriai, šaldytuvai, orkaitės, viryklės ir mikrobangų krosnelė. indaplovė, skalbimo mašina ir džiovintuvas. Vietoje to yra didelis privatus sodas, vaikų žaidimų aikštelė, automobilių stovėjimo aikštelė, skalbyklos, treniruoklių salė, SPA, teniso kortai ir baseinas.

Turtas generuoja metines grynąsias pajamas 7 752 JAV dolerių, todėl gaunamas 6,46 proc. Grynasis pelnas iš investicijų vertės 120 000 JAV dolerių, o tai pridedama prie pirmųjų nemokamo turto valdymo metų.

Kodėl verta investuoti į Orlandą?
Orlando sritis yra labai įdomi tiems, kurie nori investuoti į Jungtines Amerikos Valstijas, ir gali pasikliauti klestinčia ekonomika ir didžiule turistų skaičiumi (apie 70 milijonų per metus), ypač daugybe atrakcionų, tokių kaip kaip "Disney World" ir "SeaWorld Orlando".

Jie uždirbo miestą "Pasaulio pramogų parko sostinės" pavadinimu, o iš tikrųjų "Orlando" yra 4 labiausiai lankomų vandens parkų JAV ir 7 iš 10 labiausiai lankomų pramogų parkų visoje Šiaurės Amerikoje.

Jei ketinate pirkti investicijų tikslais, šis turtas yra puikus pasirinkimas vidutiniu ir trumpu laikotarpiu, ypač atsižvelgiant į aukštą tarptautinį patrauklumą ir patogią bei konkurencingą kainą, kurią mes siūlome, palyginti su vidutinėmis vertėmis, susidariusiomis rinkos vietinis nekilnojamasis turtas.

Investuokite į Orlandą su mumis.
Mes siūlome investuotojams galimybę įsigyti turtą su aukštu ir saugiu pelningumu. Tai namai, kurie jau buvo išnuomoti rinkose, pvz., Floridoje, kurios nuolat auga. Mes siūlome visišką pagalbą investicijoms: nuo apskaitos, mokesčių ir teisinių paslaugų iki įmonių atidarymo ir atnaujinimo, nuo namų iki registruoto agento, nuo einamųjų sąskaitų atidarymo iki dokumentų išsiuntimo, nuo turto valdymo tarnybų iki planimetrinio tyrimo , virtualios ekskursijos ir aerofotografijos, nuo darbų priežiūros iki nuosavybės patikrinimo, nuo būsto nuomos mokesčio sumokėjimo iki turto mokesčio mokėjimo, nuo nuomininko paieškos iki nuomos mokesčio surinkimo, nuo konsultavimo paslaugų iki deramo patikrinimo ir atitikties, nepamirštant Grynųjų aktyvų vertės nekilnojamojo turto analizės.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB